11/12/2017

LIVE: 7 taktyk pozytywnego wywierania wpływu i zdobywania władzy osobistej

Joanna Ligenza
Zapisz się na newsletter i otrzymuj specnewsy

Wirtualne spotkania online na facebooku, w grupie zamkniętej SpecBabek, stały się już niemal naszym rytuałem. Transmisje live (na żywo), czyli popularne lajfy, to czas, kiedy SpecBabki zbierają się przed ekranami swoich komputerów i smartfonów, aby wspólnie dyskutować o tym, w jaki sposób kobiety, przy wykorzystaniu wiedzy z zakresu psychologii, mogą sięgnąć po swoje cele i zwiększać swoją samoświadomość.

Po każdej transmisji na żywo na blogu znajdziesz zapis wideo, który możesz odtworzyć w dowolnym momencie i dowolną ilość razy (tak, niektóre lajfy warto obejrzeć ponownie 😉 ). A zatem, co mam dla Ciebie dzisiaj?

7 taktyk pozytywnego wywierania wpływu i zdobywania władzy osobistej: Jak zostać Królową Pozytywnego Wpływu.

Transmisja z 17 października 2017 roku.

Co znajdziesz w filmie?

  1. Dowiesz się, jak małe kroki we wprowadzaniu zmian mogą – w znacznym stopniu – wpłynąć na Twoją siłę i umiejętność wywierania wpływu na siebie i innych.
  2. Klaudia opowie o tym, że emocje są jak wirusy – działają szybko i skutecznie. Są szybsze niż słowa i gesty, a dzięki neuronom lustrzanym jesteśmy w stanie odczytywać je z mowy ciała – z gestów, mimiki twarzy, tonu głosu.
  3. Będzie też o tym, że osoby, które potrafią kontrolować swoje emocje i świadomie nimi zarządzać, mają dużo większą możliwość wywierania wpływu na innych.
  4. Dowiesz się także, jaki jest kluczowy moment, pozwalający przejąć kontrolę nad swoimi emocjami, oraz
  5.  Jak w krótkim czasie nauczyć się prostych technik wywierania wpływu:

 

Film

Chcesz pobrać darmowy e-book ze szczegółowo opisanymi 7 taktykami zdobywania władzy? Kliknij tutaj lub w ładną grafikę poniżej 🙂

specbabka

Podoba Ci się nagranie? Przyjemnie zaczytałaś się w treść ebooka? Super!

Oto nam chodzi tworząc dla Ciebie treści! Aby wniosły drobną wartość w Twoje codzienne życie 🙂 Niech psychologia nam sprzyja!

Zostaw pod spodem komentarz i podziel się linkiem do tego wpisu z osobami, które lubisz i chciałabyś aby poznały tajniki emocjonalnego Jujitsu 🙂

specbabka