Jestem Kobietą i zachwyca mnie kobieca siła i mądrość. Wspaniała kombinacja wytrwałości i wrażliwości, cierpliwości i empatii. Kobieta to zagadka. To tajemnica. To spryt. I doskonała organizacja. Siła i piękno tkwi w kimś, kto nie boi się być sobą. SpecBabka to Kobieta, która sprawia, że „rzeczy się dzieją”.

Życzę Ci, aby Twoje pragnienia były silniejsze niż lęki, a Twoich działań było więcej niż słów. Życzę Ci, abyś potrafiła mówić „nie”, gdy czegoś nie chcesz i „chcę”, gdy czegoś potrzebujesz. Życzę Ci, abyś odkryła ścieżki tam, gdzie ich jeszcze nie ma i byś miała odwagę tworzyć swoją przyszłość, a nie żyć przeszłością.

Klaudia Pingot

Kobieta energia, oddana wizji tworzenia wspierającej się społeczności SpecBabek. Wierzy, że tam, gdzie jest wola, tam znajdzie się droga.

Pisze książki, biega i pływa, prowadzi motywacyjny kanał na Youtubie „SpecBabka”. Zawodowo trener rozwoju osobistego i coach, autorka książek „SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc” oraz „FitMIND. Odchudzanie bez diet”, wykładowca Collegium Civitas, a także była oficer Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji.

Przez lata pracowała w służbach mundurowych, szkoląc się w najlepszych placówkach w Polsce i za granicą. Od kilku lat prowadzi własną działalność szkoleniową jako trener, coach i mówca motywacyjny. Specjalizuje się w psychologii sukcesu, biznesu i wystąpieniach publicznych. W swoich szkoleniach często wykorzystuje muzykę, obrazy i storytelling. Jej ogromna wiedza i umiejętności psychologiczne pozwalają na wchodzenie w partnerskie relacje z ludźmi.

Specbabkę współtworzą:

Malwina Faliszewska

Malwina jest pasjonatką kobiet i odkrywania ich potencjału, budowania ich poczucia własnej wartości i pewności siebie. Liderka sieci kobiet, organizatorka spotkań i konferencji rozwojowych, pobudzających kobiety do sięgania po więcej. Prywatnie jest żoną i zwariowaną mamą dwóch uroczych córek.
Na co dzień stara się pogodzić życie rodzinne z dążeniem do własnego rozwoju i szalonymi pomysłami, które nieustannie wprawiają w osłupienie jej męża i przyjaciół.

Agnieszka Waliszewska

Towarzyszy SpecBabkom od samego początku, jest jedną z twórczyń społeczności oraz trenerką obecną na każdym spotkaniu SpecBabek.

Swoją ścieżkę konsultingową zaczynała od stażu i pracy w Hiszpanii. Pierwszą firmę szkoleniową prowadziła jeszcze na studiach. Dziś jest właścicielką firmy szkoleniowej SMART WAY i marki SMART COACHING. Specjalizuje się w small business consulting oraz tematyce branding’u. Uwielbia tworzyć projekty wzrostu dla firm.

Interesuje się nowinkami technologicznymi, potrafi godzinami zgłębiać interesujące tematy. W szczególności bliskie są jej tematy związane z potencjałem umysłu, filmowaniem i storytellingiem.

Wierzy, że doskonałość tkwi w prostocie. Ludzie cenią Agnieszkę najbardziej za mieszankę bezpośredniości, empatii i nieszablonowych pomysłów.

Maria Urbanek

Kobieta, odkrywca, troubleshooter. Jest współwłaścicielką agencji digitalowej Kreatik, w której tworzy strategie dla firm działających w Internecie. Zanim została SpecBabką była połową projektu Słodka Babka (bloga kulinarnego, który obecnie czeka na lepsze czasy). Koleją transsyberyjską dotarła przez Rosję do Chin, z plecakiem samodzielnie zjechała Malezję, a śladami Elżbiety Dzikowskiej i Tonego Halika dotarła do ostatniej stolicy Inków – Vilcabamby. Z marzeń półsennych i nierealnych chciałaby zostać zamrożona na 25-50 lat, zobaczyć jak świat będzie wyglądał po przebudzeniu i jak zmienią się służące ludziom technologie. Z marzeń realniejszych chciałaby pilotować helikopter, o czym pewnie napisze na łamach specbabka.pl. Chce pomagać ludziom rozwiązywać ich problemy i realizować ich cele. Bliskie jej sercu są wszystkie inicjatywy, które pomagają odkryć kobietom ich potencjał. Sama wciąż odkrywa własny.

 

Małgorzata Jajko

Pasjonatka rozwoju osobistego i rozwoju duchowego od bardzo wczesnej młodości.
Wierzy w świat bez podziałów i bez granic – jeden człowiek, jedna miłość.
Optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli tylko są chęci.
Zawsze oddana rodzinie i przyjaciołom.
Pomaganie innym jest jej życiową misją, spełnia się w tym w 100%.
Uważa, że w życiu nic nie dzieje się bez powodu, każde zdarzenie jest lekcją do odrobienia, dlatego radzi sobie z wewnętrznym spokojem nawet podczas “burzy”.
Uwielbia pisać – jako sześciolatka na zabawie andrzejkowej wylosowała swój zawód w przyszłości – właśnie pisarka. Prywatnie szczęśliwa żona spodziewająca się dziecka.

Beata Machnikowska

Trenerka rozwoju osobistego w zespole Smart-Coaching,  współautorka Projektu Meatmorfoza, wizażystka, stylistka, wolontariuszka w Fundacji „Piękniejsze Życie”.  Socjolożka ze specjalnością  „Psychologia i Coaching”. W centrum jej zainteresowań jest człowiek, rozumiany  jako  byt, składający się z  ciała, duszy  i umysłu,  pozostających ze sobą w równowadze.  Wspieranie ludzi, w dążeniu to tej równowagi  jest jej misją i wielką pasją, którą realizuje poprzez  indywidualną  pracę z klientem, szkolenia, warsztaty. Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwóch dorosłych córek.

Arabella O’Baker

Arabella O’Baker ma 30 lat, męża i 14 miesięczna córeczkę. Pochodzi z Poznania. Obecnie mieszka w Dublinie. Przed dzieckiem i wyjazdem mieszkała kilka lat w Warszawie i pracowała w korporacji. Kocha morze, nienawidzi upałów, dlatego w Irlandii czuje się nadzwyczaj dobrze. Najbardziej na świecie lubi spotykać się z inteligentnym ludźmi i żartować. Kiedyś jej największą miłością było jedzenie. Dopiero niedawno zrozumiała, że w ten sposób zajadała tylko emocje. Jest szczera do bólu. Z twarzy podobna zupełnie do nikogo, z figury kluska. Nie traci nadziei, że będzie kiedyś wyglądać jak milion dolarów i dostanie Nobla. Sympatyczna ale sarkastyczna. Stąpa twardo po ziemi, choć w głębi duszy wierzy w cuda. Jest SpecBabką stosunkowo od niedawna, ale szybko się uczy.

Agnes Revenvall

Jest pasjonatką życia. Wyznaje, że życie jest jak wspaniala przygoda. Szczęście odnajduje w wyznaczaniu sobie celów zgodnych z jej wartościami i konsekwentnym dazeniu do ich realizacji.

Agnes jest właścicielką biznesu w Szwecji, zajmującą sie obsługą rezydencji i firm. Jej firma jest jedną z najbardziej ekskluzywnych serwisów w tym regionie .
Agnes łączy coaching, rozwój osobisty i jogę. Dzięki swojemu konceptowi Flow by Agnes pomaga ludziom odnaleźć życiową równowagę i osobisty potencjał.

Jest także matką dwójki wspaniałych synów – mówi, że są oni jej najlepszymi przyjaciółmi.

Jej główne wartości to miłość ,wolność i partnerstwo w relacjach i biznesie.

Agnes mówi o sobie: Uwielbiam  pisać, rozmyślać, filozofować, jeździć na motorze.
Kocham słońce, Hiszpanię. Codziennie oddycham świadomie, marzę, wizualizuję .
Fascynuje mnie psychologia, filozofia życia, biografie ciekawych osobowości oraz temat wolnosci finansowej .