10/11/2016

Akademia SpecBabek. Czy warto? Jak? Gdzie? Dlaczego?

Klaudia Pingot
Zapisz się na newsletter i otrzymuj specnewsy

Cześć. Co u Ciebie słychać?

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że wiele zmian zaczyna się od odpowiedzenia sobie na pytanie – Jaka jest Twoja życiowa misja?

Cholernie trudno odpowiedzieć na takie pytanie. Z reguły odpowiedź przychodzi w momencie, gdy masz już trochę doświadczeń za sobą, poniesionych porażek, zrealizowanych celów. Niektórzy z nas szukają odpowiedzi na to pytanie do końca życia. Inni nigdy sobie go nie zadają.

MISJA

Moja misja polega na tym, by dzielić się siłą. Całe życie myślałam, że jestem archetypem Wojownika i walczę. Potem byłam pewna, że jestem Kreatorem. Ostatnio zrozumiałam, że mój najsilniejszy archetyp to Opiekun. Celem opiekuna jest dawać. Ja daję siłę.

Nie chcę, by brzmiało to zbyt patetycznie.

W pewnej mierze jest to praktyczne.

Jeśli żyje się zgodnie z tym, w co wierzysz, wszystko staje się łatwiejsze. Masz mniej zmarszczek, rzadziej zajadasz emocje, więcej zarabiasz, bardziej się szanujesz. Proste.

Jeśli korzystasz ze swoich naturalnych zasobów, masz więcej energii. Na przykład na marzenia.

Ja zainwestowałam w swoje marzenie. Chciałam stworzyć Akademię SpecBabek. I właśnie to robię.

Czy mieć marzenia to naiwność?

W banku nie zostanie przyznany Ci kredyt w zamian za piękne marzenia.

W szkole za marzenia nie dostaniesz dobrej oceny.

Marzeniami nie nakarmisz rodziny.

Taki bieg rzeczy doprowadza Cię do momentu, gdy po prostu przestajesz marzyć.

To pewien plus. Nie mając marzeń, nie masz frustracji i dylematów.

Tym wpisem chciałam Cię jednak zachęcić, by mieć marzenia, by o nich myśleć, by planować ich realizację.

Wierzę, że jedną z misji każdej z nas jest sięgnięcie po jedno ze swoich marzeń.

A przecież apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Tym wpisem chciałam Cię też zainteresować Akademią SpecBabek.

Zastanawiasz się nad udziałem w Akademii? Chcesz otrzymać najlepszą ofertę? Kliknij w grafikę poniżej!

Akademia SpecBabek 2017

noun_537672

AKADEMIA SPECBABEK

Przez 3 lata miałam okazję prowadzić zajęcia na kierunku Psychologia i Coaching w Collegium Civitas. Pomyślałam, że przeniosę tę wiedzę na platformę on-line, aby w Akademii mogły wziąć udział osoby z różnych zakątków Polski i Polki z zagranicy.

Miałam zamysł, aby Akademia była praktycznym odzwierciedleniem książki SpecBabka (po 3 latach od premiery prawie bez przerwy znajduje się w TOP 10 książek na sensus.pl).
Zgodnie z historią przedstawioną w książce – bohaterka ma do wypełniania pewną misję. Tak jak każda z nas. Każdy rok przecież przynosi nam kolejne wyzwania i każda z nas z czymś się zmaga. Moim celem jest, aby każda SpecBabka przez okres trwania Akademii podjęła wyzwanie, rozwiązała problem lub znalazła swoją ścieżkę.

Wiedza psychologiczna i proces coachingowy przynoszą ogromne korzyści.

Korci mnie, aby wypisywać wszystkie korzyści związane z Akademią i inwestycją w siebie – lepsze relacje, zdrowsze związki, większe zarobki… ale nie lubię takich wyliczanek.

Przytoczę po prostu tekst z wczorajszego komentarza na Facebooku – Agnes Revenvall – mojej klientki, fantastycznej dziewczyny, Polki, która samotnie wychowuje dwóch synów w Szwecji, rozwinęła tam samodzielnie biznes, została trenerem Jogi, a teraz szkoli się, by zostać coachem i trenerem osobistym:

„(…) najważniejsze, że jest to bezcenna inwestycja do końca życia !!!!!!! namacalne zmiany, np. w moim przypadku (…) zwiększenia dochodów w firmie poprzez wartościowanie usług mojej działalności o wiele wyżej niż wcześniej, wiary w siebie, w swoja moc, energię, (…) całkowicie odbudowania poczucia własnej wartości -tego nie da się przeliczyć na żadne pieniądze. 

Czasami wydajemy tysiące na zakupach w galeriach na coś, co przynosi nam chwilowa uciechę (…) Efekty to proces, ale całkowicie nieodwracalny! Życzę wszystkim by to zrozumieli i podjeli wyzwanie. To wspaniale po prostu, że powstaje taka akademia! Dziewczyny inwestujcie w siebie !!!!! A wszystko się odmieni, zaczniecie przyciągać inne relacje do swojego życia, zarówno w biznesie jak i w życiu prywatnym! Ja pozbyłam się absolutnie wszystkich ograniczających przekonań, w wieku 40 lat mogę powiedzieć :Yes ! Nareszcie ! nie czekajcie na zmiany tak długo jak ja !!!!!”

INWESTYCJA W SIEBIE TO JEDYNA PEWNA INWESTYCJA W ŻYCIU

To prawda. Inwestowanie w siebie wyzwala na bardzo wielu poziomach. Gdyby nie coaching, szkolenia, rozwój ja sama nie miałabym ani odwagi, ani umiejętności, aby w dorosłym życiu zrobić tak duży krok – rzucić bezpieczną pracę w służbach mundurowych, rozwinąć skrzydła, przebranżowić się, napisać książki, zbudować markę SpecBabka, a teraz otworzyć Akademię SpecBabek On-line.

Uff…

Chcę Cię zachęcić do tego, abyś do nas dołączyła.

Czy Akademia jest dla Ciebie?

Nie wiem. Cały czas powtarzam, że to nie oferta dla każdego.

Zebrałam kilka pytań od zainteresowanych Specbabek z ostatnich dni i tutaj podzielę się odpowiedziami na te pytania.

Czy Akademia SpecBabek jest dla każdego?

Po pierwsze jest tylko dla kobiet.

Po drugie nie dla wszystkich kobiet.

kiki i bobo

Które to Kiki, a które Bobo?

To zadanie nie jest trudne. Większość osób rozwiązuje tę zagadkę intuicyjnie. Dzieci wiedzą to w pierwszej sekundzie.

Kiki jest jak rozgwiazda na mlecznej drodze – szuka swojego miejsca lub już je zna i podąża zgodnie z wytyczonym kierunkiem. Bobo jest puchate jak chmurka, która chce mieć spokój w życiu.

Na jakim etapie teraz jesteś – Kiki czy Bobo?

Pomyśl.

Większość z nas jest pomiędzy. Jeśli jesteś na etapie życia, gdy wszystko układa się wspaniale i nie chcesz myśleć o nowych wyzwaniach, a problemy, które masz są małymi niuansami w Twoim życiu, Akademia raczej nie jest dla Ciebie.

Chyba że chcesz poznać fajne osoby i zbudować wartościowe kontakty.

Akademia jest na pewno dla Kiki, albo dla tych, które są pomiędzy Kiki i Bobo.

Akademia nie jest też dla osób, które nie chcą się w ogóle zaangażować.

Czy stać mnie na Akademię SpecBabek?

To zależy czy pytasz o czas, energię, uwagę, porzucone marzenia, czy o pieniądze.

Zrozum – Twoje największe zasoby to nie pieniądze, ale właśnie czas i kierunek skupienia.

Gdy ja to zrozumiałam, przewartościowałam swoje życie, wszystko zmieniło się na lepsze.

Jeśli pytasz o pieniądze, to odpowiem, że Akademia kosztuje tyle, co trzy wizyty u fryzjera, para lub dwie butów, kilka wizyt w księgarni, kilka kosmetyków.

Jeśli kupujesz coś, co odkładasz na półkę, każda wydana złotówka jest marnotrawstwem.

Myśląc więc o wydatku na Akademię, nie możesz postrzegać jej jak zwykłego kursu on-line, który ściągniesz na dysk i weźmiesz udział w dwóch lekcjach.

Tak robisz z niektórymi ubraniami i książkami, prawda?

Podsumowując ilość włożonej pracy i tej, która jeszcze zostanie wykonana w trakcie trwania Akademii SpecBabek, wyceniłyśmy koszt jednego udziału na 977 złotych.

Bardzo nam jednak zależy, aby na udział w Akademii było stać różne kobiety, nawet z niższymi zarobkami. W tym roku podczas sprzedaży regularnej po raz pierwszy pojawi się opcja płatności w 3 ratach.

Można też skorzystać z pakietu VIP + Coaching – poza udziałem w Akademii, dodatkową korzyścią jest proces indywidualnej pracy ze mną.

Co dokładnie dostanę w ramach Akademii SpecBabek?

Akademia SpecBabek to:

plik-z-specbabka-logowanie

Będąc w Akademii SpecBabek dostajesz dostęp do swojego indywidualnego konta na naszej platformie edukacyjnej. Tam znajdziesz wszystkie materiały. Będziemy je uruchamiać systematycznie. Co tydzień jeden moduł z video, audio oraz kolejnymi częściami skryptu. Możesz je obejrzeć, wysłuchać raz, możesz to zrobić kilka razy.

W tym samym czasie zostaniesz zaproszona do zamkniętej grupy SpecAkademii.

Przez te 10 tygodni będę moderować pracę w grupie z pomocą innych osób.

Oznacza to, że część ćwiczeń będziemy robić wspólnie. Część zrobisz sama w domu i jeśli będziesz chciała pochwalisz się grupie. Niektóre ćwiczenia będą przeznaczone do pracy w parach lub trójkach. Wówczas, w zależności od ćwiczenia, uczestniczki Akademii będą dobierać się w pary lub trójki. Czasem ja będę dobierać skład grup.

Udostępniona wiedza w ramach SpecAkademii to podstawy psychologii pozytywnej, psychologii motywacji, coachingu oraz przeróżne narzędzia.

Po skończeniu Akademii dostaniesz od nas dyplom, ale warunkiem jego uzyskania będzie wykonywanie quizu z kilkoma pytaniami odnośnie tego, czego dowiedziałaś się z lekcji.

Uczestniczki VIP + Coaching, dodatkowo przejdą indywidualny proces coachingowy ze mną, który będzie złożony ze spotkań online (przez skype) oraz dodatkowych zadań i materiałów.

Termin spotkań będzie dopasowany do potrzeb i możliwości uczestniczek. Możemy to zrealizować w trakcie Akademii lub zaraz po jej zakończeniu.

Co zyskam w ramach SpecAkademii?

Będziemy pracować z przekonaniami, emocjami, archetypami, motywacją, efektywnością.

Uruchamiając proces zmian na tylu poziomach, jesteś w stanie zmienić niemal wszystko.

Zmieniamy w życiu najszybciej to, czego naprawdę potrzebujemy.

Jeśli masz problem z pieniędzmi, będziemy w Akademii pracować nad tym, abyś zwiększyła swoje przychody.

Jeśli masz problem związkowy, odpowiesz sobie na pytanie, czego tak naprawdę chcesz i zrobisz w tym kierunku pierwszy krok.

Jeśli za często patrzysz w przeszłość, nauczę Cię koncentrować uwagę na przyszłości i tym, co tu i teraz.

Moim marzeniem jest aby Akademia spełniła jedno z Twoim marzeń.

Zapraszam Cię serdecznie. Akademia startuje już 23 października!

Akademia SpecBabek 2017

Klaudia